TARİHÇEMİZ

Firmamız ;

1999 yılında kurulan firmamız , Türkiye Medikal ve Kozmetik sektöründe profesyonel bir anlayışlaçalışmalarını sürdüren ve Türkiye Medikal ve Kozmetik sektöründe markalaşma adına ciddi atılımlar yapan , bu sektörlerde hizmet veren Hastane , Poliklinik ve Güzellik Salonlarına , alanında marka olmuş ürünleri müşterilerine sunarak , onlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Dünyaca tanınan markaları çatısı altında toplayan firmamız , distribitörlüğünü yaptığı tüm cihazlarda FDA , CE ve TSE belgeleri mevcuttur.Bakın Kozmetik A.Ş. olarak İSTANBUL dışında ANKARA , İZMİR , ADANA ve ANTALYA da bölge müdürlüklerimiz ve bu bölge müdürlüklerine bağlı TÜRKİYE geneli 28 bayi ile hizmet vermektedir.Tüm Bölge Müdürlüklerimiz de uzman ekibimiz ile ; eğitim , teknik servis ve depolama ile ilgili tüm hizmetlerimiz profesyonelce verilmektedir.

AR-GE çalışmları ile dünya genelinde gelişmekte olan tüm teknolojiler , firmamız AR-GE yetkilileri tarafından yakından takip edilmektedir.

Türkiye Medikal ve Kozmetik sektörünün öncü ve lider firmalarından olan BAKIN KOZMETİK A.Ş. ulaştığı başarıyı , ilkelerinden , kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden , firmamızı daha ileri noktalara taşımayı hedeflemektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Murat BAKIN